Zdraví

Spektrum zdraví

Na obsáhlém webu Spektrum zdraví se dozvíte spoustu informací, zajímavostí a aktualit o zdraví a životním stylu. Najdete zde užitečné rady a tipy ohledně všeho co vás zajímá a načerpáte nové poznatky o stále populárnější alternativní medicíně.

Tropické nemoci

 Portál Tropické nemoci vám podá užitečné informace, které by neměly nikomu chybět před každou dalekou cestou. Dozvíte se, jaké tropické nemoci se vyskytují v jakých oblastech, jak se před nimi chránit, jaké očkování aplikovat a co dělat v případě nákazy.

Dýně Hokaido

Využití dýně Hokaido v kuchyni je velmi rozmanité. Na webu Dýně Hokaido se dozvíte nejen zajímavosti o této univerzální surovině, ale můžete také vyzkoušet chutné a velmi zdravé recepty.

Solné lampy

Solné lampy z krystalů získaných z ložisek způsobených vysycháním moře pomáhají při respiračních obtížích a jejich blahodárné účinky ocení také alergici. Na webu Solné lampy se dozvíte, jak tato vkusná dekorace působí na lidský organismus.  

Kalorické hodnoty potravin

Přehledné tabulky se základními potravinami a jejich energetické hodnoty naleznete na stránkách Kalorické hodnoty potravin. Kalorické hodnoty potravin jsou přehledně rozřazeny do jednotlivých kategorií.

Hemeroidy příznaky

Na stránkách Hemeroidy příznaky se dozvíte vše o problému, který dokáže pěkně potrápit.

Mléčná dieta

Vše o netradiční dietě, jejích výhodách a rizicích, se dozvíte na webu Mléčná dieta

Hlíva ústřičná recepty

O zázračných účincích hlívy ústřičné, a jejího využití v kuchyni, se můžete dočíst na internetových stránkách Hlíva ústřičná recepty.

Hemeroidy a jejich léčba

Na stránkách Hemeroidy a jejich léčba se dozvíte vše o léčbě tohoto nepříjemného onemocnění.

Shatavari zmírňuje menstruační bolesti

mens

Podráždění, akné, oteklé nohy, nafouklé břicho či třeba bolestivé křeče. Přicházejí každý měsíc, a pokud se neobjeví, znamená to…

Při problémech s imunitou pomůže kozí kolostrum

koza_1

Problémy s imunitou řeší čas od času většina Čechů. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních…

Detoxikace pomocí Triphaly je vhodná po celý rok

triphala_1

Detoxikace organismu je spojována obzvláště s obdobím jara. Detoxikovat tělo však můžeme v kterémkoli ročním období podle naší…


Prevence je bezesporu nejúčinnější metodou ochrany proti pohlavním nemocem. Co však čeká postiženého, pokud již choroba propukla? Portál Pohlavní nemoci a jejich příznaky vám přináší užitečné informace nejen o léčebných metodách.