Při problémech s imunitou pomůže kozí kolostrum

koza_1

Problémy s imunitou řeší čas od času většina Čechů. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních problémů včetně některých pohlavních nemocí. Proto bychom se o svou imunitu měli dostatečně starat a podporovat ji. Řešením může být pravidelné užívání kozího kolostra.

Ptáte se, o čem že to mluvíme? Je to přitom tak jednoduché. Tento nápad za nás v podstatě vymyslela sama matka příroda. O vhodnosti mateřského mléka pro lidský organismus už jsme jistě slyšeli, ale fakt, že prvotní mlezivo dokáže u mláďat savců zajistit pevné zdraví do budoucího života, už tolik známý není. A přitom jde vlastně jenom o jednoduchý proces, kdy mládě saje mléko od maminky a tím naprosto jednoduchou cestou získává veškeré potřebné látky pro budování své obranyschopnosti. My jsme celý nápad s kolostrem jenom vylepšili a upravili pro snadnější použití na každý den i pro vás.

Co je to kozí kolostrum

Kozí kolostrum je tedy produkt z kozího mleziva. Kozí mlezivo je unikátní tekutina, kterou vylučují samice koz ihned po tom, co se jim narodí mládě. Kozí kolostrum v koncentrované formě obsahuje velkou řadu biologicky aktivních látek, jako jsou například imunoglobuliny, cytosiny, laktoferin, vitamíny, biominerály, speciální antibakteriální a antivirové látky, růstové faktory, interferon a řadu dalších.

Kde se získává kozí kolostrum

Kozí kolostrum získáváme na českých a slovenských farmách, přičemž všechny fungují v bio režimu nebo jako takzvané ekofarmy. Při výrobě kozího mleziva odebíráme pouze první nádoj, který časově spadá do prvních 24 hodin po porodu kůzlete. Zpracování kozího kolostra probíhá patentovanou metodou, která zajišťuje nejšetrnější způsob zpracování. Ohled klademe zejména na zachování co největšího počtu a obsahu aktivních látek. Kozí kolostrum přitom obsahuje tohoto zpracovaného dehydrovaného kozího mleziva celých 100%.

Kozí kolostrum pro podporu imunitního systému

Kozí kolostrum optimalizuje přirozený obranný systém organismu. Tím pomáhá při udržení správné funkce imunitního systému při intenzivní námaze organismu. Kozí kolostrum imunitu podle potřeby upravuje, tedy moduluje. To znamená, že pokud imunita „přestřeluje“, jako například při alergiích nebo autoimunitních nemocech, kozí kolostrum tyto reakce tlumí.

Kozí kolostrum napomáhá rychlejší regeneraci sil a posiluje organismus při únavě. Kozí kolostrum se podílí na zneškodňování virů a bakterií a posiluje takzvanou pasivní imunitu.

Kozí kolostrum také pro sportovce

Pokud užívání kozího kolostra doplníme o cvičení a vhodné stravování, výrazně podpoříme nárůst svalové hmoty. Kozí kolostrum přispívá také k regeneraci a revitalizaci oslabeného nervového systému.

V čem je kozí kolostrum lepší, než ostatní kolostra

Kozí kolostrum má například oproti hovězímu kolostru tu výhodu, že jakožto kozí produkt neobsahuje alergeny.

Kozí kolostrum zakoupíte na e-shopu portálu SPEKTRUM ZDRAVÍ.

 

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Jamajka
16. 5. 2013

Jdu to toho!

Shatavari zmírňuje menstruační bolesti

mens

Podráždění, akné, oteklé nohy, nafouklé břicho či třeba bolestivé křeče. Přicházejí každý měsíc, a pokud se neobjeví, znamená to…

Při problémech s imunitou pomůže kozí kolostrum

koza_1

Problémy s imunitou řeší čas od času většina Čechů. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních…

Detoxikace pomocí Triphaly je vhodná po celý rok

triphala_1

Detoxikace organismu je spojována obzvláště s obdobím jara. Detoxikovat tělo však můžeme v kterémkoli ročním období podle naší…


Prevence je bezesporu nejúčinnější metodou ochrany proti pohlavním nemocem. Co však čeká postiženého, pokud již choroba propukla? Portál Pohlavní nemoci a jejich příznaky vám přináší užitečné informace nejen o léčebných metodách.