Detoxikace pomocí Triphaly je vhodná po celý rok

triphala_1

Detoxikace organismu je spojována obzvláště s obdobím jara. Detoxikovat tělo však můžeme v kterémkoli ročním období podle naší potřeby. Tajemství úspěšného detoxikování těla spočívá zaprvé v odbourání veškerých škodlivých látek a pak samozřejmě také v podpoře fungování všech tělních systémů. K tomu však tělo potřebuje živiny a další důležité látky, jejichž úkolem je postarat se o to, aby byla detoxikace efektivní.

Tento postup zaručí unikátní složení kúry Triphala. Ve složení kúry Triphala najdeme tři byliny známé ve světě Ajurvédy již po staletí – jsou jimi Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Jedná se o výjimečné byliny, které pomohou z vašeho těla vyplavit škodliviny, které se v něm nahromadily a dodat tělu potřebné vitamíny a minerály.

Bylina číslo 1 - Amalaki

Amalaki, neboli evropský angrešt, je silným antioxidantem. Postará se o celkovou regeneraci organismu a podporu imunitního systému. Pomáhá také jako prevence tvorby zánětů nebo ulevuje při zhoršeném zažívání.

Bylina číslo 2 - Haritaki

Haritaki se zase zaměřuje na srdce a mozek. Jde o močopudnou bylinu, která pomáhá správné funkci vylučovacího ústrojí a u mužů bývá dokonce používána pro léčbu impotence.

Bylina číslo 3 - Vibhitaki

Vibhitaki napomáhá vašemu srdci a regeneruje játra. Může dokonce pomoci také zlepšení zraku.

Proč říci ano detoxikaci Triphalou

Detoxikace organismu prostřednictvím kúry Triphala je pro tělo příznivá, protože se jedná o čistě přírodní metodu bez jakýchkoli nežádoucích vedlejších účinků. Triphalu můžete užívat v kterémkoli ročním období, ať už je vám deset nebo devadesát let. A navíc kúra neobsahuje žádné konzervační látky ani barviva.

Pravidelná detoxikace není od věci

Budete-li zbavovat své tělo škodlivých látek pravidelně v průběhu celého roku, vaše zdraví vám poděkuje. Pokud tedy vedle zdravé stravy, pohybu a dostatečného pitného režimu chcete svému tělu dát ještě nějaký bonus, podpořte jej právě detoxikační kúrou Triphala. Detoxikace s ní je snadná a účinná.

Triphalu zakoupíte za zvýhodněné ceny ZDE.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Cesar
3. 9. 2022

bunadisisj nsjjsjsisjsmizjzjjzjzz zumzsert

Edison
18. 9. 2022

Very! This has long been a particularly amazing submit. Thanks for supplying these specifics.

Leonie
20. 9. 2022

bunadisisj nsjjsjsisjsmizjzjjzjzz zumzsert

Shatavari zmírňuje menstruační bolesti

mens

Podráždění, akné, oteklé nohy, nafouklé břicho či třeba bolestivé křeče. Přicházejí každý měsíc, a pokud se neobjeví, znamená to…

Při problémech s imunitou pomůže kozí kolostrum

koza_1

Problémy s imunitou řeší čas od času většina Čechů. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních…

Detoxikace pomocí Triphaly je vhodná po celý rok

triphala_1

Detoxikace organismu je spojována obzvláště s obdobím jara. Detoxikovat tělo však můžeme v kterémkoli ročním období podle naší…


Prevence je bezesporu nejúčinnější metodou ochrany proti pohlavním nemocem. Co však čeká postiženého, pokud již choroba propukla? Portál Pohlavní nemoci a jejich příznaky vám přináší užitečné informace nejen o léčebných metodách.