Detoxikace pomocí Triphaly je vhodná po celý rok

triphala_1

Detoxikace organismu je spojována obzvláště s obdobím jara. Detoxikovat tělo však můžeme v kterémkoli ročním období podle naší potřeby. Tajemství úspěšného detoxikování těla spočívá zaprvé v odbourání veškerých škodlivých látek a pak samozřejmě také v podpoře fungování všech tělních systémů. K tomu však tělo potřebuje živiny a další důležité látky, jejichž úkolem je postarat se o to, aby byla detoxikace efektivní.

Tento postup zaručí unikátní složení kúry Triphala. Ve složení kúry Triphala najdeme tři byliny známé ve světě Ajurvédy již po staletí – jsou jimi Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Jedná se o výjimečné byliny, které pomohou z vašeho těla vyplavit škodliviny, které se v něm nahromadily a dodat tělu potřebné vitamíny a minerály.

Bylina číslo 1 - Amalaki

Amalaki, neboli evropský angrešt, je silným antioxidantem. Postará se o celkovou regeneraci organismu a podporu imunitního systému. Pomáhá také jako prevence tvorby zánětů nebo ulevuje při zhoršeném zažívání.

Bylina číslo 2 - Haritaki

Haritaki se zase zaměřuje na srdce a mozek. Jde o močopudnou bylinu, která pomáhá správné funkci vylučovacího ústrojí a u mužů bývá dokonce používána pro léčbu impotence.

Bylina číslo 3 - Vibhitaki

Vibhitaki napomáhá vašemu srdci a regeneruje játra. Může dokonce pomoci také zlepšení zraku.

Proč říci ano detoxikaci Triphalou

Detoxikace organismu prostřednictvím kúry Triphala je pro tělo příznivá, protože se jedná o čistě přírodní metodu bez jakýchkoli nežádoucích vedlejších účinků. Triphalu můžete užívat v kterémkoli ročním období, ať už je vám deset nebo devadesát let. A navíc kúra neobsahuje žádné konzervační látky ani barviva.

Pravidelná detoxikace není od věci

Budete-li zbavovat své tělo škodlivých látek pravidelně v průběhu celého roku, vaše zdraví vám poděkuje. Pokud tedy vedle zdravé stravy, pohybu a dostatečného pitného režimu chcete svému tělu dát ještě nějaký bonus, podpořte jej právě detoxikační kúrou Triphala. Detoxikace s ní je snadná a účinná.

Triphalu zakoupíte za zvýhodněné ceny ZDE.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Shatavari zmírňuje menstruační bolesti

mens

Podráždění, akné, oteklé nohy, nafouklé břicho či třeba bolestivé křeče. Přicházejí každý měsíc, a pokud se neobjeví, znamená to…

Při problémech s imunitou pomůže kozí kolostrum

koza_1

Problémy s imunitou řeší čas od času většina Čechů. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních…

Detoxikace pomocí Triphaly je vhodná po celý rok

triphala_1

Detoxikace organismu je spojována obzvláště s obdobím jara. Detoxikovat tělo však můžeme v kterémkoli ročním období podle naší…


Prevence je bezesporu nejúčinnější metodou ochrany proti pohlavním nemocem. Co však čeká postiženého, pokud již choroba propukla? Portál Pohlavní nemoci a jejich příznaky vám přináší užitečné informace nejen o léčebných metodách.